SEO základní nástroje

Search engine optimization – Optimalizace webových stránek pro vyhledávače

V rámci našich služeb tvorby www stránek vždy provádíme základní optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO).

Provádíme pro vás tyto činnosti:

Analýza obsahu webu (copywriting)

Stránka by měla mít kvalitní a unikátní obsah, pravidelně aktualizovaný. Proto provedeme analýzu obsahu vašeho webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme jeho účinnost. Provedeme případné úpravy, nebo doporučíme jaké provést změny a jaké texty na web vkládat.

Vytvoření kvalitních titulků, nadpisů, popisků

Je důležité, aby stránka v titulu, nadpiscích a popiscích obsahovala klíčová slova a fráze, které vypovídají o jejím obsahu. Doplníme tyto údaje, případně navrhneme tak, aby byla stránka vyhledávacími automaty lépe hodnocena a její obsah byl snáze dohledatelný. Pro tyto účely používáme validní příkazy (značky, tagy) jazyka HTML.

Použití Keywords a Description

Klíčová slova (keywords) a popisky obsahu (description) jsou doplňující údaje, které lze uvést do jednotlivých stránek za pomoci metaznaček HTML. Uvedení těchto informací opět zlepšuje dohledatelnost stránek ve vyhledávačích a dále zlepšuje přehlednost odkazu, který je ve vyhledávači zobrazen.

Krátká a neměnná url adresa

Uvedení krátké, přehledné a pokud možno neměnné URL adresy je „známkou kvality“ stránky. Krátká adresa je snadno zapamatovatelná i dohledatelná, snadno se kopíruje. Pokud je uvedena v odkazech, podpoří zájem uživatelů o prokliknutí na stránku a také částečně vypovídá o obsahu stránky. Přítomnost klíčového slova v URL adrese může u některých vyhledávacích strojů zvýšit umístění stránky a zlepšit dohledatelnost.

Chcete se dozvědět více ? Naše další služby:

Tvorba www stránek

Pokročilé nástroje SEO a internetový marketing

Ceník tvorby www stránek